Prices


4 lessons

8 lessons

12 lessons

24 lessons

48 lessons

1 ON 1

$16/lesson

Total cost - $64

$15/lesson

Total cost - $120

$14/lesson

Total cost - $168

$13/lesson

Total cost - $312

$12/lesson

total cost - $576

1 ON 2

$12/lesson

Total cost - $48

$11/lesson

Total cost - $88

$10/lesson

Total cost - $120

$9/lesson

Total cost - $216

$8/lesson

Total cost - $384

1 ON 3

$10/lesson

Total cost - $40

$9/lesson

Total cost - $72

$8/lesson

Total cost - $96

$7/lesson

Total cost - $168

$6/lesson

Total cost - $288